Tekirdağ

Tekirdağ KADEM’den Vali Soytürk’e Ziyaret


Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Tekirdağ İl Temsilcisi Av. Sümeyye Tekin, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ülkü Uslu ve Tekirdağ…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Kadın ve Demokrasi Vakfı (KADEM) Tekirdağ İl Temsilcisi Av. Sümeyye Tekin, Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Ülkü Uslu ve Tekirdağ KADEM Yürütme Kurulu Üyeleri, Tekirdağ ValisiRecep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

KADEM Tekirdağ İl Temsilcisi Tekin ve Tekirdağ KADEM Üyeleri, Vali Soytürk’le bir süre görüşerek  yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ettiler. Ardından KADEM Tekirdağ İl Temsilcisi Tekin, Tekirdağ KADEM’in faaliyet ve çalışmaları hakkında Vali Soytürk’e bilgi verdi.

 

 

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu