Yaşam

29 Ekim’de Ulaşım Ücretsiz

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi TEKULAŞ tarafından işletilen toplu taşıma araçları, faaliyet gösterdiği tüm güzergâhlarda halkımıza ücretsiz olarak toplu taşıma hizmeti verecek.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yıl dönümü dolayısıyla vatandaşların rahat bir şekilde ulaşımlarını sağlayabilmeleri için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi iştiraki TEKULAŞ tarafından işletilen toplu taşıma araçları tüm güzergâhlarda ücretsiz olarak hizmet verecek.

Bu hizmet sayesinde, vatandaşlar 29 Ekim Pazar günü herhangi bir ücret ödemeden toplu taşıma araçları ile ulaşım hizmetinden faydalanabilecekleri gibi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tören, etkinlik ve konserlere katılım sağlayabilecek.

ÜCRETSİZ HATLAR

Süleymanpaşa, Çorlu, Saray, Hayrabolu ilçelerinde TEKULAŞ’a bağlı şehir içi hatlar

Kapaklı-Çerkezköy-Çorlu ve Süleymanpaşa ilçeleri arasında hizmet veren 34 No’lu hat

Malkara-Süleymanpaşa arasında hizmet veren 35 No’lu hat

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu