Tekirdağ

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDOSU İLE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI COŞKUSU

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BANDOSU İLE 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI COŞKUSU

30/08/2023 16:53:14

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlediği Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bando gösterisiyle bayram coşkusunu doya doya yaşattı.

 

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK, “ATA’MIZIN ÇAĞDAŞ FİKİRLERİNİN IŞIĞINDA CUMHURİYET’İMİZİ SONSUZA DEK YAŞATACAĞIZ”

 

Kumbağ Limanı’ndan başlayan bando gösterisi Valilik önünde düzenlenen çelenk sunma töreni ile devam etti. Bando gösterisi, Atatürk Meydanı, Sahil Dolgu Alanı ve Değirmenaltı YSK AVM önü ile devam etti. Gün boyu süren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Bando gösterisi, vatandaşlar tarafından büyük beğeni topladı. 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Kurtuluş Savaşı’nın zaferle taçlandırıldığı ve güzel vatanımızın düşman işgalinden kurtarıldığı 30 Ağustos Zaferi’nin 101. yıldönümünü kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. 30 Ağustos Zafer Bayramı, tarih bilinci ve vatan sevgisi içerisinde kutladığımız büyük bir bayramdır. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde güzel vatanımızı işgalden kurtaran ulusumuz, bizlere özgür, bağımsız ve onurlu bir şekilde yaşayacağımız güzel bir vatan bırakmıştır. Bu gurur ve mutlulukla bu büyük bayramımızı kutlarken bizlere düşen görev Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ve kahraman silah arkadaşlarının bizlere emaneti olan vatanımızı ve Cumhuriyet’imizi yaşatmaktır. Bizler de Ata’mızın çağdaş fikirlerinin ışığında Cumhuriyet’imizi sonsuza dek yaşatacağız. Yaşasın 30 Ağustos, yaşasın güzel vatanımız, yaşasın Büyük Atatürk” sözlerini söyledi.

 

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. yıldönümü dolayısıyla gün boyu süren programlarda vatandaşların Zafer Bayramı sevinci sokaklara taştı.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu