Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA’DA 400 TON SICAK ASFALT SERİMİ YAPILDI

SÜLEYMANPAŞA’DA 400 TON SICAK ASFALT SERİMİ YAPILDI


15/04/2022 10:09:11

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 2022 yatırım programı kapsamında il genelinde yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sürdürülen çalışmalar kapsamında Süleymanpaşa ilçesinin Altınova Mahallesi Gazi Hasan Paşa Caddesinde başlatılan BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmalarımı tamamlandı. Çalışma kapsamında toplamda 400 ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirildi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak kurulduğumuz günden bu yana 11 ilçede ulaşım kalitesini arttırmak amacıyla yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına büyük önem verdik, bu konuda da önemli çalışmaları hayata geçirdik. Süleymanpaşa ilçemizde yapımı tamamladığımız BSK sıcak asfalt yol bakım ve onarım çalışmalarımızın ilçemize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu