Tekirdağ

Süleymanpaşa Zabıtasından sıvıyağda stokçuluk denetimi

Süleymanpaşa Belediyesi stokçuluğa karşı denetimlerini sıklaştırarak sürdürüyor. Son günlerde sıvı yağ fiyatları üzerinden yapılan spekülasyonlar üzerine, Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri tarafından marketlerde sıvıyağ stok denetimi yapıldı.

Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş nedeniyle sıvıyağ fiyatlarında artış olacağı söylentisi üzerine marketlerde düşük fiyattan sıvıyağ stoklanabileceği ihbarlarını değerlendiren Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, marketlerde reyon ve depo denetimi gerçekleştirdi.

Süleymanpaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Turgut Ünsal’ın nezaret ettiği denetimlerde marketler, sıvı yağ fiyatları ve stok durumları kontrolden geçirildi. Süleymanpaşa’da stokçuluk faaliyetine yönelik bir emareye rastlanmazken, tespit edilen diğer eksikliklerle ilgili uyarılarda bulunuldu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu