Tekirdağ

SÜLEYMANPAŞA SAHİL DOLGU ALANDA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

SÜLEYMANPAŞA SAHİL DOLGU ALANDA ASFALT ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI


25/05/2022 16:43:03

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Süleymanpaşa İlçesi Sahil Dolgu sahada başlatılan asfaltlama çalışmaları tamamlandı.

Tamamlanan çalışmalar kapsamında, 10.000 m2  büyüklüğe sahip Sahil Dolgu alanına toplamda 1.600 Ton sıcak asfalt serimi yapıldı.

Havaların ısınması ve gerekli şartların oluşması ile birlikte il genelinde asfaltlama çalışmalarına hız verdiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak asfalt çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda Süleymanpaşa İlçesi’nde vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı Sahil Dolgu Alanda başlattığımız asfaltlama çalışmalarımızı tamamladık. Vatandaşlarımıza hayırlı olsun” dedi.  

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu