Tekirdağ

Süleymanpaşa Işıklar İle Oruçbey Mahalleleri Arasındaki Sathi Kaplama Yol Çalışmaları Tamamlandı

İl genelinde yol yapım çalışmalarına hız veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Ekipleri tarafından, Süleymanpaşa İlçesinin, Işıklar Mahallesi ile Oruçbey Mahallesi arası bağlantı yolunda başlatılan sathi kaplama yol yapım çalışmaları tamamlandı.

Uzunluğu 4.600 metre, genişliği 6.5 metre olan yolda başlatılan çalışmalar kapsamında toplamda 29.900 metre karelik sathi kaplama yol yapımı gerçekleştirildi.

İl genelinde yol çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Ekiplerimiz mesai mefhumu gözetmeksizin 11 ilçede yol çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda; Süleymanpaşa İlçemizin, Işıklar ile Oruçbey Mahallesi arası bağlantı yolunda başlattığımız sathi kaplama yol yapım çalışmalarımız tamamlandı. Tamamlanan yollarımızın halkımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu