Tekirdağ

Süleymanpaşa Çocuk Kulübü ile çocuklar etkinliğe doyacak

Süleymanpaşa Belediyesi’nin çocuklara hizmet veren markası Süleymanpaşa Çocuk Kulübü mayıs ve haziran ayında gerçekleştireceği atölyeleri açıkladı.

4 HAFTA BOYUNCA EĞLENCE DOLU ANLAR YAŞANACAK

4-7 yaş arası çocuklar için düzenlenen atölyeler 24 Mayıs tarihinde başlarken 4 hafta boyunca sürecek.

24 – 25 – 26 Mayıs tarihlerinde Akıl Zeka Oyunları Atölyesi, 31 Mayıs 1 – 2 Haziran tarihlerinde Resim Atölyesi, 7 – 8 – 9 – Haziran tarihlerinde Maske Yapım Atölyesi ve 14 – 15 – 16 Haziran tarihlerinde ise Ritim Atölyesi çocuklara eğlence dolu anlar yaşatacak.

KAYIT YAPTIRMAYI UNUTMAYIN

4-7 yaş arası çocukların katılabileceği etkinliklerde yer almak isteyen çocuklar için Hükümet Caddesi Yeni Çarşı Sokak’ta bulunan Süleymanpaşa Belediyesi Ak Çözüm Merkezi’ne ya da Hürriyet Mahallesi’ndeki Çocuk Kulübüne şahsen gelerek ya da 0 282 259 59 59 numaralı Süleymanpaşa Belediyesi Çağrı Merkezi üzerinden dâhili 1334 tuşlayarak Çocuk Kulübünden bilgi alınabilecek ve kayıt yaptırılabilecek.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu