Yaşam

Süleymanpaşa Belediyesi’nin ucuz ramazan pidesi satışları başladı

 

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Belediyesi tarafından yaklaşık bir yıl önce hayata geçirilen ve ihtiyaç sahibi vatandaşların ucuza kaliteli ekmek alabilmelerini sağlayan Paşa Halk Ekmek büfelerinde, ramazan ayına özel olarak uygun fiyatlı pide satışı başladı.

Birçok mahallede konuşlandırılan Paşa Halk Ekmek büfeleri, Süleymanpaşa Belediyesi ve ilçede faaliyet gösteren çok sayıda ekmek fırınının işbirliği ile bir yıldan uzun süredir ihtiyaç sahibi vatandaşlara uygun fiyatlı ekmek ulaştırıyor. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte ramazan geleneklerinden biri olan pide satışı da Paşa Halk Ekmek büfelerinde yerini aldı.

Paşa Halk Ekmek büfelerinde 300 gram Ramazan pidesi 6 lira 50 kuruştan satılmaya başlandı. Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ramazan ayının paylaşma kültürü ve birlik, beraberlik ruhunu yaşatmak için çalıştıklarını ifade etti. Yüksel, “Rahmet ve bereket ayı ramazanda, iftar ve sahur sofralarının vazgeçilmezi olan ramazan pidesini, Süleymanpaşa Belediyesi Paşa Halk Ekmek büfelerimizde satışa sunduk. Tüm vatandaşlarımız ramazan ayı boyunca 300 gram ramazan pidesini 6,5 TL’ye satın alabilir. Vatandaşlarımıza afiyet olsun” diye konuştu.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu