Tekirdağ

Süleymanpaşa Belediyesinden sel bölgesine yardım eli

Süleymanpaşa Belediyesi, Batı Karadeniz’i vuran sel felaketi sonrası yol açma ve temizlik çalışmalarına destek vermek amacıyla bölgeye iş makinesi gönderdi.

Aşırı yağışların neden olduğu sel felaketinden en çok etkilenen bölgelerin başında gelen Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine gönderilen Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşler Müdürlüğüne ait iş makinesi ve üç kişilik ekip, vakit kaybetmeden çalışmalara dâhil olarak yaraların sarılmasına yardım etmeye başladı. Gece gündüz demeden çalışan araç ve ekip, bölgede süren yol açma ve temizlik çalışmalarına ciddi destek verdi.

YÜKSEL: “RABBİM HER TÜRLÜ AFETTEN MUHAFAZA EYLESİN”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkan Cüneyt Yüksel, devletin tüm imkânlarının seferber edildiğini ve belediyenin de bu seferberliğe kendi olanakları ölçüsünde katkı sunduğunu ifade etti. Yüksel, “Batı Karadeniz’de etkili olan kuvvetli sağanak yağışın yol açtığı sel felaketinin ardından, devletimizin tüm imkânlarının seferber edildiği afet bölgesindeki çalışmalara destek vermek üzere gönderdiğimiz iş makinalarımız bölgede çalışmalarına devam ediyor. Rabbim, ülkemizi ve milletimizi her türlü afetten ve beladan muhafaza eylesin,” diye konuştu.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu