Tekirdağ

Süleymanpaşa Belediyesinden LGS adaylarına tercih desteği

Süleymanpaşa Belediyesi, “Tercihim Geleceğim” sloganıyla Liselere Geçiş Sistemi Sınavı’nda başarılı olarak tercih yapmaya hak kazanan öğrencilere tercih danışmanlığı hizmeti başlattı.

LGS’de barajı geçerek tercih yapacak olan öğrencilere tamamen ücretsiz olarak verilen tercih danışmanlığı hizmeti, Ortacami Mahallesi Yunusbey Caddesi (50. Yıl Ortaokulu yanı) üzerinde bulunan Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Bilgi Evinde uzman eğitmenler ve rehber öğretmenler tarafından gerçekleştiriliyor. Hafta içi mesai saatleri içinde dileyen öğrenciler tercihlerini uzman danışmanların desteğiyle yapabiliyor.

BAŞKAN YÜKSEL ÖĞRENCİLERE ÇAĞRIDA BULUNDU

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, LGS tercihi yapacak olan öğrencilere çağrıda bulunarak, şu açıklamayı yaptı: “Öğrencilerimizin LGS sonrası tercihlerini en doğru biçimde gerçekleştirmelerine yardımcı olmak üzere, ‘Tercihim Geleceğim’ LGS Tercih Danışmanlık Hizmetimiz başladı. Alanında uzman eğitmenlerimiz ve rehber öğretmenlerimiz tarafından verilecek danışmanlık hizmetinden yararlanmak isteyen tüm öğrencilerimizi Bilgi Evi’mize bekliyoruz. Tercih yapacak öğrencilerimize öğrenim hayatlarında başarılar diliyor, hayalini kurdukları okullara yerleşmelerini temenni ediyorum.”

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu