Yaşam

Süleymanpaşa Belediyesi’nden Barbaros Mahallesi’ne 2 Yeni Yatırım

TEKİRDAĞ, (DH)- TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Belediyesi, şehrin sayfiye yerlerinden biri olan ve yaz aylarında ciddi oranda nüfus artışı yaşayan Barbaros Mahallesi’nde sosyal tesisler ve mahallenin yeşil alan miktarını arttıracak olan yeni park alanında çalışmalarını sürdürüyor.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Hüseyin Uzunlar, her iki yatırımı da yerinde inceledi. Uzunlar, “Barbaros mahallemizin daha yeşil ve yaşanabilir olması için gelişimine ve değişimine büyük önem veriyoruz. Mahallemizdeki yeni park alanını ve sosyal tesislerimizi inceleyerek, yapılan çalışmaları denetledik.

Mahallemize kazandıracağımız modern mekanda mahalle sakinlerimize çok amaçlı olarak hizmet verecek tesislerimiz, ayrıca çok amaçlı spor sahaları ile gençlerimizin ve hemşehrilerimizin keyifli zamanlar geçirebileceği yeni bir yaşam merkezi olacak. Ayrıca mahalle sakinlerimizle de bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduğumuz değerli sakinlerimizin talep ve beklentilerini dinledik, ekiplerimize işlerinde kolaylıklar diledik” dedi.

Uzunlar, ayrıca Kumbağ Mahallesi’ne başlayacak olan yol çalışmaları için güzergahlarda incelemelerde bulunarak personelden bilgi aldı. Uzunlar, Süleymanpaşa Belediye meclis üyesi Muhammet Polat ile birlikte ziyaret ettiği mahallede mevcut diğer ihtiyaç ve taleplerle ilgili olarak mahalle sakinleri ile istişarede bulundu.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu