Tekirdağ

Süleymanpaşa Belediyesi Ulusal Cimnastik Şampiyonası düzenledi

Tekirdağ’da ilk kez Türkiye’nin dört bir yanından ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden toplam 10 il ve 14 kulübün katılımıyla Süleymanpaşa…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ’da ilk kez Türkiye’nin dört bir yanından ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden toplam 10 il ve 14 kulübün katılımıyla Süleymanpaşa Belediyesi Ulusal Cimnastik Şampiyonası düzenlendi.

İsmet İnönü Spor Salonu’nda düzenlenen organizasyonda 7-11 yaş arası 250 sporcu katılırken 2 gün boyunca sporcular hem yeteneklerini sergiledi hem de izleyicilere görsel şölen yaşattı.

2 gün süren mücadelenin sonunda başarılı sporculara madalyalarını Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ İl Gençlik ve Spor Müdürü Ahmet Üzgün, Süleymanpaşa Gençlik ve Spor Müdürü Hüseyin Mutlu ile Süleymanpaşa Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Öztekin takdim etti.

Organizasyonu yakından takip eden Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel,  konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Süleymanpaşa Belediyemizin ev sahipliğinde, 10 ilden ve KKTC’den toplam 14 kulüpten 250 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Ulusal Cimnastik Şampiyonasında başarılı olan sporcularımızın madalyalarını takdim ettik. Gençlik Spor İl Müdürümüz Sn. Ahmet Üzgün ile birlikte izlediğimiz gösterilerin ardından, 7-11 yaş grubu çocuklarımızın katılımıyla düzenlenen şampiyonada finale kalan başarılı sporcularımızı tebrik ederek, başarılar diledik,” diye konuştu.

Süleymanpaşa Belediyesi Ulusal Cimnastik Şampiyonası sonunda bireysel olarak dereceye giren isimler şu şekilde oluştu:

KÜÇÜK KIZ TAKIM:

1)Berra Nur Sonsay

2)Ezgi Bilici

3)Elif Doğan

4)Sahil Erbulut

5)Ayşe Gürka

6)Almira Karataş

KÜÇÜK ERKEK TAKIM:

1)Görkem Çavdar

2)Emre Bozkurt

3)Timur Joroyev

4)Mehmet Karsu

5)Yusuf Taşköprü

6)Ayaz Saçan

MİNİK A ERKEK 1. GRUP:

1)Çınar Yıldırım

2)Atakan Ünal

3)Rüzgar Şahtiyar

4)Ahmet Baş

5)Zafer Altay

6)Ömer Buğra Köse-Berke Taha Taşçı

MİNİK B ERKEK 2. GRUP:

1)Efe Yılmaz

2)Berk Mevlüt

3)Enes Bulut

4)Ateş Kastrat  

5)M. Efe Emirleroğlu

6)Yiğit Kahraman

Süleymanpaşa Belediyesi Ulusal Cimnastik Şampiyonası’nda takım olarak sıralamaya giren ekipler şu şekilde oluştu:

KÜÇÜK KIZ TAKIM: 

1)Atakent Elit C.S.K

2)Erbulut C.S.K Kıbrıs

3)Bursa Görükle C.S.K

KÜÇÜK ERKEK TAKIM:

1)Elit Marmara C.S.K

2)Erbulut C.S.K Kıbrıs

3)Balıkesir Altınova C.S.K

MİNİK A ERKEK 1. GRUP:

1)Doğu Spor Kulübü

2)Bursa Görükle C.S.K

3)Marmara Akademi C.S.K

MİNİK B ERKEK 2. GRUP:

1)Doğu Spor Kulübü

2)Erbulut C.S.K Kıbrıs

3) Marmara Akademi C.S.K

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu