Tekirdağ

Süleymanpaşa Belediyesi internet portalı İngilizce yayına başladı

Tekirdağ ve Süleymanpaşa’nın tarihi, kültürü, turistik değerleri, gastronomisi gibi birçok konuda detaylı bilgiler içermesinin yanı sıra çevrimiçi belediyecilik hizmetlerinin de…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ ve Süleymanpaşa’nın tarihi, kültürü, turistik değerleri, gastronomisi gibi birçok konuda detaylı bilgiler içermesinin yanı sıra çevrimiçi belediyecilik hizmetlerinin de kolaylıkla gerçekleştirilebildiği Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesi, artık İngilizce dil seçeneği ile yayın yapıyor.

56. Uluslararası Tekirdağ Kiraz Festivali’nde on binlerce yabancı ve yüz binlerce yerli turisti ağırlamaya hazırlanan Süleymanpaşa Belediyesi, yabancı turistlerin şehir hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilmesi, belediyenin yatırım ve projelerini öğrenebilmesi ve çevrimiçi belediyecilik hizmetlerinden yararlanabilmesi amaçlarıyla ile resmi internet sitesini İngilizceye tercüme ettirdi.

TURİSTLERİN HER İHTİYACINA CEVAP VERECEK

Tekirdağ ve Süleymanpaşa’nın tarihî, kültürel ve turistik değerleri ile gastronomisi hakkında detaylı bilgileri ve gezi rehberlerinin yanı sıra, güncel bilgi ve haberleri de içeren ve adeta bir portal olarak hizmet veren Süleymanpaşa Belediyesi resmi internet sitesi, http://en.suleymanpasa.bel.tr adresi üzerinden İngilizce olarak ve dopdolu içeriği ile yayın hayatına başladı.

YÜKSEL: “HAYIRLI OLSUN”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Süleymanpaşa Belediyemizin web sitesi, İngilizce dil seçeneği ile yayında. Kiraz Festivalimizde ilçemizde ağırlamaya hazırlandığımız yabancı misafirlerimizin, Süleymanpaşa’mız hakkında tarihinden kültürüne, gastronomisinden gezi rehberine kadar detaylı bilgi alabilecekleri İngilizce internet sitemizi erişime açtık. Süleymanpaşa’mızın yakın komşu ülkeler başta olmak üzere, dünyanın birçok ülkesinde tanınmasına olanak sağlayacak zengin ve güncel içeriklerin İngilizce olarak yayınlandığı sitemizin hayırlı olmasını diliyorum.

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu