Genel

Süleymanpaşa Belediyesi ihtiyaç sahibi öğrencilere kışlık giyim desteği

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Belediyesi Gönül Belediyeciliği kapsamında  ihtiyaç sahibi öğrencilerin kışlık mont ve bot desteğinde bulundu.

Dezavantajlı kesim olarak kabul edilen ailelerin çocuklarının yoğunlukta olduğu Aydoğdu İlkokulu’nda öğrenim gören öğrencilerden, Süleymanpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ihtiyaç sahibi olduğu belirlenen çocuklara, beden ve ayakkabı numaraları tespit edilerek, Süleymanpaşa Belediyesi Gönül Elçileri ekiplerince yepyeni mont ve botları teslim edildi. Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirilen çalışma kapsamında, öksüz ve yetim çocuklar başta olmak üzere, zorlu hayat şartları altında eğitimlerini sürdürmek zorunda kalan onlarca öğrenci yeni kışlık giysilerine kavuştu. İhtiyaç sahibi olan tüm öğrencilere kışlık giyecek yardımlarının büyük bir titizlikle ulaştırılmaya devam edeceği belirtildi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Dün olduğu gibi bugün de geleceğimiz olan sevgili çocuklarımızın yanındayız. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan kışlık giyim yardımlarımızı ilkokullarımıza teslim etmeye başladık. Her yıl olduğu gibi bu yıl da, soğuk kış aylarında dar gelirli ailelerimizin çocukları ile öksüz ve yetim kardeşlerimizin ihtiyaçlarını var gücümüzle karşılamaya ve yanlarında olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu