Tekirdağ

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Gazetecilerden Vali Soytürk’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Süleymanpaşa Basın Mensupları Derneği Başkanı  Abdullah Yalçın, Yönetim Kurulu Üyesi Gazeteciler Mesut Karaduman, Halil Dağ, Elçin Yıldıral ve Seral Barış, Valimiz Sayın Recep Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Dernek Başkanı Yalçın ve gazeteciler, Vali Soytürk’le bir süre görüşerek yeni görevinin hayırlı olmasını temenni ettiler. Ardından Dernek Başkanı Yalçın, derneğin faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Bu haber Tekirdağ Valiliği’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu