Yaşam

Suça Sürüklenen Çocuklar İçin Yeni Projeler Ele Alındı

TEKİRDAĞ Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda suça sürüklenen çocuklar için yeni projeler ele alındı.

Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı’nın bu yılkı olağan toplatısının ikincisi gerçekleştirildi.

Kurul başkanı Cumhuriyet Savcısı Alper Arıtan’ın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, kamu kurum ve kuruluşları yetkilileri ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı. Tekirdağ Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yapılan sunumda, yükümlülerin eğitim ve iyileştirilmesi ile topluma kazandırılmasına yönelik yürütülen proje ve faaliyetler ele alındı.

Denetimli serbestlik yükümlülerinin ve suça sürüklenen çocukların faydalanabilmesi için Denetimli Serbestlik Müdürlüğü’nde kütüphane kurulmasına karar verildi.

Ayrıca, Baro Başkanlığı ve Denetimli Serbestlik Müdürlüğü iş birliğinde suça sürüklenen çocukların kültürel ve eğitsel alanlara yönlendirilmesine yönelik proje çalışmaları ele alındı.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu