Yaşam

Sms onay Ne İşe Yarar?


SMS onay kısa mesaj göndermek, birisiyle iletişim kurmanın basit bir yoludur. Sms onay kısa mesaj göndermek, birisiyle iletişim kurmanın basit…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

SMS onay kısa mesaj göndermek, birisiyle iletişim kurmanın basit bir yoludur.

Sms onay kısa mesaj göndermek, birisiyle iletişim kurmanın basit bir yoludur. Cihazlarında yazılı mesajlaşma etkin olduğu ve aktif bir internet bağlantısı olduğu sürece aynı hücresel operatörde olan iki kişi ya da hatta aynı hücresel operatörde olmayan kişiler arasında mesaj gönderilebilir. Metin mesajları eş zamansız olarak gönderim yapılır. Bu gönderinin telefonun bir sonraki kısa mesaj göndermeye başlamadan evvel alıcının telefonunun kısa mesajı göndermeyi bitirmesini beklemeyeceği anlamına gelir. Sms onay çoğu hücresel cihazda yer alan ve gönderinin mesajı onaylamak mesajla alakalı herhangi bir sorun olması durumunda gönderme işlemini iptal etmesine olanak sağlayan standart bir özelliktir, bu şekilde gönderen alınamayan bir mesajı göndermekten kaçınabilir. Ayrıntılı bilgi için Sms onaycın sitesine üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sms Onay Önemi Nedir?

Sms onay müşterilerin siparişleri ve satın alma işlemlerinin metin mesajlar yoluyla kolay bir şekilde onaylamasını sağlayan bir işlevdir. Sms onay sipariş hatalarını azaltmaya yardımcı olur müşteri hizmetlerini iyileştirir ve sipariş sürecini kolay bir şekilde gerçekleştirir. Mobil onay en çok Metin mesajları telefon aramaları ve mobil bankacılık gibi telefon tabanlı uygulamalarda bağlantılı olarak kullanılır. Sanal numara Sms onay kullanan uygulamalar genellikle kullanıcının eyleminin tamamlandığını belirten bir mesaj görüntüler. Sms onaycın sitesi sunulmuş olan kaliteli hizmet ile bu platformda yer alıyor. Sms onay bir müşterinin satın alma işlemine onaylamanın uygun ve etkin bir yol olarak kullanılır.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu