Yaşam

Sırma Karaca Güzellik Merkezi Açıldı!

Geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Sırma Karaca Güzellik Merkezi resmi açılışını bugün protokol ve çok sayıda katılımcının da yer aldığı etkinlikle…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Geçtiğimiz aylarda faaliyete geçen Sırma Karaca Güzellik Merkezi resmi açılışını bugün protokol ve çok sayıda katılımcının da yer aldığı etkinlikle gerçekleştirdi.

Açılışını AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mestan Özcan, Müsiad Tekirdağ Kadın Başkanı Nigar Yetkin, AK Parti İl Yönetim kurulu üyesi Müge Yıldız Topak, Çorlu Vanlılar Derneği Başkanı Şevket İçem, İşadamı Sefer Kalkan, İşletme sahibi Sırma Karaca ve eşi Mehmet Karaca ile ailenin yakın dostu Erkan Baydar’ın gerçekleştirdiği organizasyonda çok sayıda davetli de hazır bulundu.

Karaca ailesinin yakınlarının da yer aldığı açılış organizasyonunda davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Ak parti Tekirdağ il başkanı Mestan Özcan ile İl yönetim kurulu üyesi Müge Yıldız Topak işletmenin bölgeye ve Çorlu’ya hayırlı olması temennilerinde bulunurken işletme sahibi Sırma Karaca herkese teşekkür etti.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu