Ergene

Sevgi kenti Ergenemizde halkımızın yanındayız

Ulaş Mahallemizde ikamet eden ve yürüme güçlüğü nedeniyle tekerlekli sandalyeye ihtiyaç duyan 85 yaşındaki Fatmagül Hacıoğlu annemize Ulaş’ımızın çınarına Kurban Bayramı vesilesi ile ziyaret gerçekleştirerek akülü tekerlekli sandalyesini teslim ettim diyen Başkan Yüksel, “İyi günlerde kullanmasını temenni ediyor, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Sevgi Kenti Ergenemizde 7’den 70’e her zaman halkımızın yanındayız yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.
Başkan Yüksel, Ulaş Mahallesinden Fatmagül Hacıoğlu’nun yanı sıra Vakıflar Mahallesinde Saffet Bediz ve Cumhuriyet Mahallesi’nden Rafet Kızıldemir’e de akülü tekerlekli sandalyelerinin teslim edildiğini kaydeden Başkan Yüksel, “Ergenemizde şu ana kadar 200’ü aşkın vatandaşımıza akülü tekerlekli sandalye teslim ettik. Bunların yanı sıra ihtiyaç duyanlara manuel tekerlekli sandalye de ulaştırıyoruz” diye konuştu.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu