Tekirdağ

Sevda Şarkıları konseri soğuk havayı ısıttı

Süleymanpaşa Belediyesi, tüm dünyada kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla, Sevda Şarkıları adıyla bir konser düzenledi. Rumeli İskelesi’nde gerçekleşen konserde,…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Süleymanpaşa Belediyesi, tüm dünyada kutlanan 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla, Sevda Şarkıları adıyla bir konser düzenledi. Rumeli İskelesi’nde gerçekleşen konserde, soğuk havaya rağmen Süleymanpaşalılar farklı bir Sevgililer Günü yaşadılar.

Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı tarafından icra edilen ve Konservatuvar Şefi Salih Demirci’nin seslendirdiği aşk şarkıları 14 Şubat Sevgililer Günü’ne anlam katarken, soğuk havayı onlarca varil içinde yakılan ateşlerle ısıtan Süleymanpaşa Belediyesi, dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşattı. Ayrıca Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından ikram edilen sıcak salepler de katılımcıların içini ısıttı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel de konserde hazır bulunarak Rumeli İskelesi’ne gelen vatandaşların Sevgililer Günü’nü kutladı. Konserde Başkan Yüksel’e Belediye Başkan Yardımcıları Gökhan Saygı ve Sabri Çınar da eşlik etti.

Konser sonrası açıklamada bulunan Belediye Başkanı Yüksel, “Sevdiklerimiz yanımızdaysa bize takvim hep 14 Şubat. Rumeli İskelemizde düzenlediğimiz Sevda Şarkıları Konser etkinliğimizde Süleymanpaşalı hemşehrilerimizle buluştuk. Ateş başında sıcacık saleplerimizi yudumlayarak vatandaşlarımızla eşlik ettiğimiz şarkılarla keyifli anlar yaşadık. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin Sevgililer Günü’nü kutluyor, sevdiklerimizle mutlu ve huzurlu bir ömür diliyorum,” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu