AsayişYaşam

Şehir Merkezinde Polisi Alarma Geçiren Afganlar Yakalandı!

Çerkezköy’de elinde kılıcı andıran bir şey tutan ve bu şekilde ilçe merkezinde dolaşan Afgan uyruklu kaçaklar polisi alarma geçirdi. Ekipler tarafından yakalanan kaçakların elindeki parçanın kraket sopası olduğu belirlendi. 5 kaçak, sınır dışı edilecek.

Dün sabah saatlerinde Çerkezköy-Kızılpınar yolu Atılım Beton Kavşağında Afganlı oldukları tahmin edilen 5 kişiden birinin elinde kılıca benzer bir şey görüldü. Kaçaklar ardından gümrük üstü olarak da bilinen alana doğru yürüyerek gözden kayboldu.

ÇEKÇEKÇİLİK YAPIYORLAR

Bu anları bir vatandaş cep telefonu ile görüntüledi ve durum polise bildirildi. Kaçakların fotoğrafları elinde kılıç olduğu yönünde yorumlara neden oldu. Alarma geçen Çerkezköy polisi halk arasında çekçekçi olarak bilinen plastik atık toplayan bu kişileri kısa sürede yakaladı. Kaçak oldukları belirlenin bu kişiler, ellerindekinin kılıç değil, kraket sopası olduğu ve bununla oyun oynadıklarını bildirdiler. Kraket sopalarını da polise teslim ettiler

SINIR DIŞI EDİLECEKLER

Polisteki işlemlerin ardından kaçak oldukları belirlene 5 Afgan uyruklu, sınır dışı edilmek üzere Tekirdağ İl Göç İdaresine teslim edildiler.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu