Ergene

Sayın Başkanımız Pınarbaşı Mahallesindeki Geleneksel Çocuk Bayramlaşmasına Katıldı

Sayın Başkanımız Pınarbaşı Mahallesindeki Geleneksel Çocuk Bayramlaşmasına KatıldıBu yıl da büyük bir sevinç ve coşkuyla gerçekleştirilen Pınarbaşı Çocuk Bayramlaşması Programında Ergene Belediye Başkanı Müge Yıldız Topak mahalle sakinleri, muhtarlarımız, belediye meclis üyelerimiz ve değerli protokol üyelerimizle birlikte çocuklarımızın mutluluğuna şahitlik etti.
Başkan Müge Yıldız Topak Geleneksel değerlerimizin gelecek nesillere aktarılmasının çok önemli olduğunu vurgulayarak çocuklarımızın huzuru ve mutluluğu için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu