Ergene

Sayın Başhekimimizden Başkan Topak’a Ziyaret

Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Mustafa Doğan Ergene Belediye Başkanı Müge Yıldız Topak’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Çorlu Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Doç. Dr. Mustafa Doğan, beraberinde geçmiş dönem Çorlu Belediye Meclis Üyesi Sayın Mustafa Eryılmaz, Sayın Koral Kulalar ve Sayın Halil Demir ile hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirdi.
Ergene Belediye Başkanı Müge Yıldız Topak, “Sayın Başhekimimizin ziyaretleriyle onur duydum. Ziyaretleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ederim. Ziyaretleri için her birine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.FOTOĞRAFLAR

Bu haber Ergene Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu