Tekirdağ

Şarköylü öğrenciler Süleymanpaşa Belediyesinin misafiri oldu

Şarköylü öğrenciler Süleymanpaşa Belediyesinin misafiri oldu

Süleymanpaşa Belediyesi, Süleymanpaşa’nın tarihi, kültürel ve turistik potansiyelini tanıtmak amacıyla Tekirdağ’da öğrenim gören öğrencilere yönelik düzenlediği gezi programları devam ediyor.

Tekirdağ’ın Şarköy ilçesinde yükseköğrenimini sürdüren 60 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen gezi programında, Namık Kemal Evi, Tarihi Belediye Binası, Etnografya ve Rakoczi Müzeleri, Rumeli İskelesi gibi Süleymanpaşa’nın önemli mekânları yer aldı. Rehberler eşliğinde tarihi ve kültürel mekânları dolaşan öğrenciler hem farklı bir gün yaşadılar hem de Tekirdağ’ın en uzun sahil şeridine sahip ilçesi olan Süleymanpaşa’yı yakından tanıma fırsatı buldular.

ÇAY VE SİMİT İKRAM EDİLDİ

Öğrenciler, Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından organize edilen gezi programının tamamlanmasının ardından Süleymanpaşa Belediyesinin misafiri olarak Atatürk Tuna Boyu Seyir Parkı’nda çay ve simit ikramı ile ağırlandılar.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, öğrencilere yönelik olarak organize edilen gezi programlarının önümüzdeki dönemde kapsamı genişletilerek devam edeceği ifade edildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu