Asayiş

Şarköy’de çalılık alanda çıkan yangın, kontrol altına alındı

TEKİRDAĞ’ın Şarköy ilçesinde çalılık alanda çıkan yangın kısa sürede büyüyerek tedirginlik yarattı. Orman Bölge Müdürlüğü ve İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

TEKİRDAĞ’ın Şarköy ilçesinde çalılık alanda çıkan yangın kısa sürede büyüyerek tedirginlik yarattı. Orman Bölge Müdürlüğü ve İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangın 1 saatlik çalışmanın ardından kontrol altına alındı.

Yangın, akşam saatlerinde Şarköy ilçesi Gelibolu yolu üzerinde çalılık alanda başladı. Çevredekilerin alevleri fark etmesiyle durum İtfaiye ve Orman Bölge Müdürlüğü ekiplerine haber verildi.

Bölgeye kısa sürede ulaşan ekipler müdaheleye başladı. Ormanlık alanı da tehdit eden yangının büyümemesi için iş makinaları devreye girdi.

Ekiplerin yaklaşık 1 saatlik uğraşının ardından yangın kontrol altına alındı. Yangınla ilgili soruşturmanın sürdüğü belirtildi.(DHA)

Nuri ÇAĞLAR / ŞARKÖY (Tekirdağ), (DHA)-

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu