Tekirdağ

ŞARKÖY AVRUPA STANDARTLARINDA BİR CADDEYE KAVUŞUYOR

ŞARKÖY AVRUPA STANDARTLARINDA BİR CADDEYE KAVUŞUYOR

19/07/2023 10:30:24

 

Yaptığı yatırımlar ve geniş hizmet yelpazesi ile Tekirdağ’ı geleceğe taşıyan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek Şarköy ilçesinde yapımını tamamladığı Atatürk Caddesini görkemli bir törenle vatandaşların hizmetine açıyor. Şarköy ilçesi Atatürk Caddesi’nde gerçekleştirdiği parke taş, yol, kaldırım ve peyzaj düzenleme çalışmaları ile Şarköy’ün en işlek caddesine Avrupa standartlarında yepyeni bir görünüm kazandıran Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 21 Temmuz 2023 Cuma günü Atatürk Caddesini görkemli bir törenle vatandaşların hizmetine açacak.

 

BAŞKAN ALBAYRAK: “AVRUPA STANDARTLARINDAKİ CADDEMİZ TÜM HEMŞEHRİLERİMİZE HAYIRLI UĞURLU OLSUN”

 

Hizmete açılacak olan Şarköy Atatürk Caddesi ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Şarköy’ün yaya trafiği yoğun olan  Atatürk Caddesi’nde yürüttüğümüz çalışmalarımızı tamamlayarak ilçeye yeni bir çehre kazandıracak olmanın mutluluğu ve heyecanı içindeyiz. Her hizmetin en iyisine layık olan kentimizde vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerimize her geçen gün bir yenisini daha ekliyoruz. Atatürk Caddesinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalar kapsamında asbest olan içme suyu hattı TESKİ tarafından tamamen değiştirildi. Elektrik hatları ve aydınlatma elemanları da caddeye uygun bir şekilde yenilendi. Yaklaşık 18 Milyon TL’lik yatırımla Şarköy İlçesi Atatürk Caddesi Avrupa standartlarındaki yeni görünümüne kavuştu. Çalışmalarımızın başarıyla tamamlanmasının ardından caddemizi vatandaşlarımızın hizmetine açacak olmanın heyecanını yaşıyorum. Atatürk Caddemizin şimdiden tüm hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu