Tekirdağ

SARAY İLÇESİ ÇUKURYURT DÜĞÜN SALONU’NUN TEMELİ 6 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ ATILIYOR

SARAY İLÇESİ ÇUKURYURT DÜĞÜN SALONU’NUN TEMELİ 6 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ ATILIYOR

02/11/2023 13:22:55

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, il genelinde 11 ilçede gerçekleştirdiği hizmet ve yatırımlarını aralıksız sürdürürken açılış ve temel atma törenlerine bir yenisini daha ekliyor. Saray ilçesinin Çukuryurt Mahallesi’nde inşa edilecek düğün salonunun temeli 06 Ekim Pazartesi günü saat 12.00’de gerçekleştirilecek törenle atılacak.

SARAY İLÇESİ ÇUKURYURT DÜĞÜN SALONU YAKLAŞIK 21 MİLYON TL’YE MAL OLACAK

Saray İlçesi Çukuryurt Mahallesi’nde yapımına başlanacak ve 386 m2 toplam yapı inşaat alanına sahip olacak tesiste, Düğün Salonu, Servis Alanı, Mutfak, Gelin Odası ve Teknik Hacimler yer alacak.

BAŞKAN ALBAYRAK: “SARAY İLÇESİ ÇUKURYURT DÜĞÜN SALONU ŞİMDİDEN TÜM VATANDAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN”

Sağlamtaş ve Safaalan Düğün Salonlarının ardından Çukuryurt Düğün Salonu Temel Atma Töreni’ni gerçekleştirecek olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, 11 ilçede sürdürdükleri çalışmaları vatandaşların ve bölgenin ihtiyaçları kapsamında belirlediklerini dile getirerek, “Vatandaşlarımızın nişan, kına gecesi, düğün ve diğer organizasyonlarını yapabilecekleri düğün salonunun, birlik ve beraberlik duygusunun her daim güçlü kalmasına vesile olacağına inanıyorum. Çalışmalarımız ve hayata geçirdiğimiz projelerle her zaman kentimizi bir adım ileriye taşımayı hedefliyoruz. Vatandaşlarımızın yaşamaktan keyif aldığı bir kent oluşturmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Temelini atacağımız Çukuryurt Düğün Salonumuzun şimdiden tüm vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Tüm vatandaşlarımıza temel atma törenimize davet ediyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu