Tekirdağ

Salgına karşı dezenfeksiyon çalışmaları hız kesmiyor

Süleymanpaşa Belediyesi, alınan salgın tedbirleri, artan aşılanma oranları ve ısınan havalar dolayısıyla günden güne etkisini yitiren Korona virüsü salgını ile mücadelesine devam ediyor. Sağlık kuruluşları başta olmak üzere kamu kurumlarının girişleri, parklar ve camiler gibi kamusal alanlarda dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

ALTI MAHALLEDE ÇALIŞMA YÜRÜTÜLDÜ

Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yürütülen dezenfeksiyon çalışmaları kapsamında; 1. Kısım Devlet Hastanesi, Namık Kemal Üniversitesi Uygulama Ve Araştırma Hastanesi, Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi, 100. Yıl Mahallesi Halis Bey Parkı, Muratlı Caddesi Şehitler Abidesi, Çiftlikönü Mahallesi Başbuğ Alparslan Türkeş Parkı, Çiftlikönü Caddesi ve bağlı sokaklar, Altınova Mahallesi Hüseyin Tetiker Sokak ile Orta Cami Mahallesi Kolordu Caddesi arındırma işlemlerine tabi tutuldu.

TEDBİRLERE HASSASİYET GÖSTERİLMELİ

Konuyla ilgili Süleymanpaşa Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada salgın tedbirlerinin en etkili yolunun kişisel önlemler olduğu vurgulanarak, aşı olmayan vatandaşların aşılarını tamamlamaları, kişisel hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına hassasiyet göstermeleri hatırlatması yapıldı.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu