Genel

Sahte Akaryakıt Fişi Satan Çeteye Darbe: 7 Gözaltı!


Aralarında Tekirdağ’ında bulunduğu, KOCAELİ Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 1 milyon 720 bin TL’lik sahte akaryakıt fişi basıp, ticari araç sürücülerine satan…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Aralarında Tekirdağ’ında bulunduğu, KOCAELİ Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 1 milyon 720 bin TL’lik sahte akaryakıt fişi basıp, ticari araç sürücülerine satan 7 kişiyi gözaltına aldı.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, sahte akaryakıt fişi basıp, para karşılığı satanlara yönelik operasyon düzenledi.

Şüphelilerin sahte fişleri 11 ildeki ticari araç sürücülerine sattığı, 1 milyon 720 bin TL’lik, 2 bin 576 adet sahte akaryakıt fişi ele geçirildi.

Kocaeli, Tekirdağ ve Antalya’daki operasyonda 7 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin evlerinde ve iş yerlerinde yapılan aramalarda ise çok sayıda sahte akaryakıt fişi, fiş basımında kullanılan yazıcılar, ajandalar ve dokümanlar ele geçirildi.

Şüphelilerin emniyetteki sorgusu devam ediyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu