SEO

Şahsiyet 2. Sezon Ücretsiz Nasıl İzlenir? Gain Ücretsiz İzlenir mi?


İlk sezonuyla milyonlarca izleyiciyi kendisine bağlayan Şahsiyet dizisi yeni sezon geldi. Uzun bir aranın ardından Şahsiyet 2. fasıl başladı. Haluk Bilginer hayranları yeni sezonu seyre koyuldu. İşte merakla beklenen Şahsiyet 2. fasıl full tek parça izleme ekranı..

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Şahsiyet, 2018 yılında Ay Yapım tarafından çekilen ve ilk sezonu 2018 yılında, ikinci sezonu ise 2023 yılında yayımlanan bir Türk psikolojik gerilim dizisidir. Dizinin başrolünde Haluk Bilginer yer almaktadır. Peki dizi nasıl izlenir, konusu nedir, ücretsiz izlenir mi? Gainde ücretsiz abonelik alınır?

Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir.

Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine konan Alzheimer Başlangıcı teşhisiyle altüst olur.

Hastalığından ötürü er geç bütün anılarını unutacaktır. Bu gerçek karşısında başta bocalasa da Agâh, unutmanın bir fırsat olduğunu fark eder.

Yıllardır planladığı ancak sürekli ertelediği bir cinayeti işlemek için bir fırsat! Nasıl olsa işleyeceği bu suçu gelecekte hatırlamayacak, hatırlamayacağı için de vicdan azabı çekmeyecektir.

Bunun yanında cinayet büro amirliğindeki tek kadın polis olan Nevra, üzerindeki baskılar yüzünden istifanın eşiğine gelmiştir.

Ancak Agâh’ın aldığı cinayet kararı, Nevra’nın hayatını da tamamen değiştirecektir.

(1. Sezon Tanıtımından)

Nasıl İzlenir?

Şahsiyet, Gain platformunda izlenebilmektedir. Gain, Türkiye’de yayın yapan bir dijital içerik platformudur. Gain’e üye olmak ücretlidir ve ücretsiz izlenememektedir. Fakat ilk üyelikte 3 gün ücret alınmadan izlenebilir.3 Gün Ücretsiz Abonelik yapıldıktan sonra aylık 99 TL gibi bir ücretle abonelik devam edilmektedir.

GAİN ŞAHSİYET 2. SEZON 1. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Oyuncular

İzleyicilerin dört gözle beklediği Şahsiyet oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, İlker Aksum, Nergis Öztürk, Ahmet Mümtaz Taylan, Recep Usta, Cansu Dere, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Şenay Gürler ve Hümeyra gibi ünlü isimler bulunuyor.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu