Tekirdağ

Sahil Dolgu Alanında Hasar Görmüş Duvarlar Onarıldı

Hayata geçirdiği çalışmalar ve projelerle kent estetiğine büyük önem veren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Süleymanpaşa ilçesi Sahil Dolgu Alanındaki Tekirağaç Kafe çevresinde bulunan duvar düzenlemeleri kapsamında hasar görmüş alanlarda onarım çalışmaları yaptı. Çalışmalar kapsamında 45 metre traverten kaplaması, çökmüş olan zeminde de 12 m2 taş tamiratı yapıldı. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Dairesi ekipleri tarafından çalışmaları tamamlanan alan vatandaşların hizmetine sunuldu.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “KENTİMİZE YENİ BİR ÇEHRE KAZANDIRMAK İÇİN VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞTIK ÇALIŞMAYA DA DEVAM EDİYORUZ”

Çalışmalar ile ilgili açıklamalarda bulunan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “ Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak göreve geldiğimiz ilk günden bugüne alt yapıdan, üst yapıya, kültür-sanattan, kent estetiğine dair birçok projeyi hayata geçirdik. 11 ilçe kapsamında hayata geçirdiğimiz bu projelerle kentimize yeni bir çehre kazandırmak için var gücümüzle çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Bu kapsamda vatandaşlarımızın sevdikleriyle daha güzel vakit geçirebilmeleri için Süleymanpaşa ilçemiz Sahil Dolgu Alanında bulunan Tekirağaç Kafe çevresindeki hasar görmüş duvarlarda onarım çalışmalarımızı tamamladık. Park ve Bahçeler Dairesi ekipleri tamamlanan çalışmalar kapsamında 45 metre traverten kaplaması, çökmüş olan zeminde de 12 m2 taş tamiratı yapıldı.

Vatandaşlarımızın istek ve ihtiyaçlarına yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz proje ve çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu