Yaşam

Sağlıkla Şiddetin Önlenmesi İçin Hastalara Karanfil ve Çikolata Dağıtıldı

TEKİRDAĞ’da Sağlık-Sen, sağlıkta şiddetin önlenmesi için Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde tedavi olmaya gelenlere, karanfil ve çikolata ikram etti.

Sağlık-Sen Tekirdağ Şubesi üyeleri, sağlıkta şiddetin önlenmesi için Dr. İsmail Fehmi Cumalıoğlu Şehir Hastanesi’nde etkinlik düzenledi. Hastanenin acil servisiyle çocuk ve yetişkin polikliniğine tedavi olmak için gelen bölge halkına karanfil ve çikolata dağıtıldı. Hastalar aldıkları karanfilleri kendilerini muayene eden doktorlara verdi.

‘AĞZIMIZIN TADI BOZULMASIN’

Sağlık-Sen Tekirdağ Şube Başkanı Hamza Öksüz, “Vatandaşlarımıza hem acil serviste, hem poliklinikte hizmet almaya gelenlere çikolata ikramında bulunduk, ‘ağzımızın tadı bozulmasın’ diye. Onlardan da muayene sırasında sağlık çalışanlarımıza, hekimlerimize bir çiçek vermesi ricasında bulunduk.

Çok da olumlu tepkiler aldığımızı gördük. Bu etkinliğin Türkiye genelinde, ilimizde de devam etmesini canıgönülden arzu ediyoruz. Bir çiçekle şiddet sona ermeyecektir ama her baharın da bir çiçekle geldiğini unutmamamız gerekir” dedi. (DHA)

Ruhan YALÇIN/ TEKİRDAĞ, (DHA)-

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu