Tekirdağ

SAĞLAMTAŞ DÜĞÜN SALONU 26 ARALIK’TA HİZMETE AÇILIYOR

SAĞLAMTAŞ DÜĞÜN SALONU 26 ARALIK’TA HİZMETE AÇILIYOR

21/12/2023 13:32:19

Cumhuriyet’in 100. Yılında Tekirdağ’da 100. yıla yakışır dev yatırımları vatandaşların hizmetine sunan, geniş hizmet yelpazesi ile toplumun her kesimine hitap eden projeleri hayata geçiren Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Malkara İlçesi Sağlamtaş Mahallesi Düğün Salonu 26 Aralık 2023 Salı Günü saat 12.30’da gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak.

SAĞLAMTAŞ DÜĞÜN SALONU, 462 METREKARE İNŞAAT ALANINA SAHİP

11 ilçe genelinde hayata geçirdiği projelerle sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyen Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Malkara’nın Sağlamtaş Mahallesi’nde yapımı tamamlanan düğün salonu 26 Aralık 2023 tarihinde gerçekleştirilecek törenle hizmete açılacak. 1334 m2 alan içinde konuşlandırılan ve 462 m2 inşaat alanına sahip olan düğün salonunda servis alanı, teknik oda ve bay-bayan wc bulunuyor. Mahallenin ihtiyaçlarını karşılayacak düğün salonu, Sağlamtaşlı vatandaşların özel ve mutlu günlerine şahitlik edecek.

BAŞKAN KADİR ALBAYRAK: “DÜĞÜN SALONU SAĞLAMTAŞLI HEMŞERİLERİMİZİN ÖZEL VE MUTLU GÜNLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK”

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde önemli yatırımları hayata geçirmeye devam ettiklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Yapımı tamamlanan Sağlamtaş Düğün Salonu projemizin açılışını yapacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu tesisimiz uzun yıllar boyunca halkımıza hizmet verecektir. Cumhuriyetimizin 100. Yılında yüzyılın yatırımlarını Tekirdağ’a kazandırıyoruz. Sosyal, kültürel, sportif ve ulaşım alanında önemli projeleri hayata geçiriyoruz. Sağlamtaş Düğün Salonumuzun hayırlı olmasını diliyor, vatandaşlarımızı açılış törenimizde bizlerle birlikte olmaya davet ediyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu