Tekirdağ

Regaib Kandili dolayısıyla kandil simidi dağıtıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Mübarek Üç Ayların başlangıcı olan Regaib Kandili dolayısıyla vatandaşların kandilini kutlayarak kandil simidi ikram etti.

Perşembe Pazarı girişindeki alışveriş merkezi önünde Süleymanpaşalılarla kandilleşen Başkan Yüksel, kandil simidi ikram ederek kutsal ayların başlangıcını tebrik etti.

Regaib Kandili dolayısıyla gerçekleştirilen kandil simidi dağıtımına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’e, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcıları Hüseyin Uzunlar, Şenol Karaküçük ve Gökhan Saygı ile AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin de eşlik etti.

“REGAİB KANDİLİMİZİ KUTLUYOR, HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLİYORUM”

Süleymanpaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından organize edilen kandil simidi dağıtımı sonrası açıklamada bulunan Başkan Yüksel, “Mübarek Üç Ayların başlangıcını müjdeleyen Regaib Kandili dolayısıyla, vatandaşlarımıza kandil simidi ikramında bulunduk. AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanımız Sayın Sezayi Çetin ile Belediye Başkan Yardımcılarımız Sayın Hüseyin Uzunlar, Sayın Şenol Karaküçük ve Sayın Gökhan Saygı ile birlikte vatandaşlarımızın kandilini tebrik ederek, Allah’tan nice kandilleri huzur ve güven içinde eda etmeyi temenni ettik. Bu vesile ile Süleymanpaşa’da yaşayan tüm hemşehrilerimizin de Mübarek Regaib Kandilini kutluyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum,” diye konuştu.

Öte yandan, Başkan Yüksel Perşembe Pazarı girişinde kandil simidi dağıtırken, eş zamanlı olarak belediye personeli tarafından esnafa da kandil simidi dağıtımı gerçekleştirildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu