Tekirdağ

PERSONELE YÖNELİK EĞİTİM FAALİYETLERİ ARALIKSIZ SÜRÜYOR

  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bir yandan 11 ilçede önemli proje ve yatırımları hayata geçirirken diğer taraftan çalışanların eğitimlerine de önem…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, bir yandan 11 ilçede önemli proje ve yatırımları hayata geçirirken diğer taraftan çalışanların eğitimlerine de önem veriyor.

Bu kapsamda, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından organize edilen eğitim programları çerçevesinde, 11 ilçede görevli Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş. çalışanlarına yönelik olarak, Eğitim Şube Müdürü ve Etik Eğitmeni Günnur Güngör’ün sunumu ile Kamuda Etik Değerler, İşçi ve İşveren İlişkileri Şube Müdürü Metin Çeliker’in sunumu ile de Büyükşehir Belediyesi şirketlerinde çalışan personelin özlük, statü, davranış ve yükümlülükleri konusunda eğitim verildi. 7 ilçede, 13 oturumda gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerine toplam 889 personel katıldı.

Çalışanların eğitim faaliyetlerine her zaman önem verdiklerini belirten Başkan Albayrak, “Çalışanlarımızın eğitim planlamaları doğrultusunda 11 ilçede görevli, Personel A.Ş çalışanlarımıza yönelik eğitimlerimiz tamamlandı. Eğitimlerde kamuda etik değerler ile personelin özlük hakları ve yükümlülükleri ile ilgili önemli bilgiler verildi. Çalışanlarımıza yönelik eğitimlerimiz bundan sonra da belirli bir program dahilinde devam edecek” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu