Tekirdağ

Paşa Tarım Vadisi Özel Sektörün Radarına Girdi

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hayata geçirilen Paşa Tarım Vadisi, özel sektörün de ilgisini çekmeye başladı. Türkiye’nin en büyük hazır mantı üreticilerinden biri olan Bolca Mantı ve Süleymanpaşa Belediyesi işbirliği ile firmanın üretimlerinde kullanacağı domates ve biberler, Paşa Tarım Vadisi seralarında üretilecek.

BAŞKAN YÜKSEL PROJE HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Bolca Mantı firmasının ortaklarından Tansel Özsoy ile birlikte Paşa Tarım Vadisi’nde yürütülen çalışmalarla ilgili yerinde incelemelerde bulundu. Vadideki seraları ziyaret eden Özsoy’a çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesinin öncülük ettiği Ata Tohumu projesinin detaylarını paylaştı.

ÖZSOY’DAN YÜKSEL’E TEBRİK

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Özsoy, Paşa Tarım Vadisi gibi öncü girişimlerin varlığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel’i örnek projeyi hayata geçirmesi dolayısıyla tebrik etti. Özsoy, Süleymanpaşa Belediyesi ile işbirliği sağlamanın hem Süleymanpaşa’ya ve Tekirdağ’a hem de ülke ekonomisine önemli katkılar yapacağına inandığını sözlerine ekledi.

YÜKSEL: “ORGANİK ÜRÜNLERİMİZ YEREL LEZZETLERİMİZE LEZZET KATACAK”

Başkan Yüksel de ziyareti değerlendirdiği açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Büyüyen marka değeriyle şehrimize değer katan Bolca Mantı firmasının üretimde kullandığı domates ve biberler, bundan böyle Paşa Tarım Vadisi’nde yetişecek. Firma sahiplerinden Sayın Tansel Özsoy ile birlikte, Bolca Mantı adına üretim yapacağımız belediye seramızı ziyaret ederek, Ata Tohum projemiz hakkında değerlendirmelerde bulunduk.

Verimli topraklarımızda Ata Tohumundan ve organik olarak yetiştireceğimiz ürünler, bölgemizin ‘yerel lezzetlerine’ lezzet katacak. Değerli kardeşim Tansel Özsoy’a, projemize verdiği destekten dolayı teşekkür ederim.”

Bu haber Süleymanpaşa Belediyesi’nin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Başa dön tuşu