Tekirdağ

Paşa Öğrenci Kart projesi hayata geçti

Süleymanpaşa Belediyesi, üniversiteye hazırlanan öğrencilere yönelik örnek gösterilecek bir projeyi hayata geçirdi. İçinde haftalık 2GB internet ve YKB Kültür Merkezi Paşa Kafe’de geçerli olmak üzere aylık 50 TL yüklü Paşa Kart’lar Süleymanpaşa’da yaşayan 12. Sınıf öğrencilerine dağıtılmaya başladı.

Süleymanpaşa Belediyesi tarafından hazırlanan Paşa Öğrenci Kart ile öğrenciler Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde derslerine çalışırken burada bulunan Paşa Kafe’de çay ve simit ikramından 50 TL’ye kadar faydalanabilecek. Ayrıca haftalık 2 GB internet paketi sayesinde de çağın en büyük bilgi kaynağı internete sürekli bağlı kalacak.

BAŞKAN YÜKSEL PAŞA KARTLARI BİZZAT TESLİM EDİYOR

Süleymanpaşa Belediyesi Halkla İlişkileri Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen projede, öğrencilere Paşa Kartları Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel bizzat teslim ediyor. Başkan Yüksel, Süleymanpaşa’da faaliyette bulunan liseleri tek tek ziyaret ederek öğrencilerle bir araya geliyor. Talep ve beklentileri dinleyerek soruları yanıtlayan Yüksel, Süleymanpaşa Belediyesi tarafından 3 yılda gençlere ve öğrencilere yönelik gerçekleştirilen yatırım ve hizmetleri tanıtıp önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek projelerle ilgili bilgi veriyor. Yüksel, toplantılarda öğrencilere Paşa Kartları kendisi takdim ediyor.

YÜKSEL: “GENÇLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Projeyle ilgili açıklamada bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, “Üniversite sınavlarına hazırlanan lise son öğrencilerimize yönelik hazırladığımız, Paşa Kafe hizmetlerinden ücretsiz faydalanabilecekleri ve internet paketinin yer aldığı Paşa Kartların dağıtımına okullarımızda başladık. Gençlerimizin eğitim hayatına destek vermek amacıyla hayata geçirdiğimiz projede, haftalık 2 GB internet paketinin bulunduğu kartlarla, öğrencilerimiz Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’ndeki kütüphane ziyaretleri esnasında, Paşa Kafe’nin 50 TL’ye kadar olan çay ve simit ikramlarından da faydalanabilecek, arkadaşları ve sevdikleriyle paylaşabilecek. Gençlerimizin her daim yanında olmaya devam edeceğiz.Tüm öğrencilerimize Paşa Öğrenci Kartlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyor, sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarı dolu günler diliyorum,” diye konuştu.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu