Yaşam

ÖZEL OPTİMED HASTANESİ’NDEN SPORCULARA TAM DESTEK

▌Özel Optimed Hastanesi, kick boksa gönül veren Furkan Arda ve Ömer Değirmenci’nin sağlığını güvence altına aldı

Kapaklı Değirmenci Spor Kulübü öğrencilerinden Furkan Arda ve Ömer Değirmenci, 14-20 Ocak tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Kick Boks Şampiyonası’nda girdikleri iki kategoride 69 kg ile Ömer Değirmenci, 52 kg ile Furkan Arda Türkiye birincisi oldu.

Birinci olan genç sporcuları Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, kurumsal iletişim ekibi ile birlikte ağırlayıp genç sporcularla geleceğe ve hayallerine dair sohbet etti.

Ziyarette kısa bir konuşma yapan Özel Optimed Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Çalışkan, “Bu iki genç sporcumuza spor hayatlarında yaşadıkları tüm sağlık sorunlarının teşhis ve tedavisinde yanlarında olmaktan mutluluk duyuyoruz. Optimed Ailesi olarak tüm sporcularımıza sağlık ve başarı diliyoruz” dedi.

Genç sporcuların öğretmeni Arif Değirmenci ise “Türkiye şampiyonu milli sporcum Ömer Değirmenci ve Türkiye Şampiyonu sporcum Furkan Arda’ ya, spora ve sporcuya verdiği değerden dolayı Optimed Hastanesi’ne teşekkürlerimizi sunuyor, bu yapılan desteğin sporcularımızı motive ve teşvik edeceğini umuyorum” diye söyledi.

Ziyaretin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu