Genel

Ormanda Kaybolan Genç Aranıyor: 400 Kişilik Ekip Kuruldu!

Şenol AKSOY/TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ ile İstanbul sınırları içinde kalan Çamlıkköy Tabiat Parkı’na ailesiyle birlikte piknik yapmak için geldikten bir süre…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Şenol AKSOY/TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ ile İstanbul sınırları içinde kalan Çamlıkköy Tabiat Parkı’na ailesiyle birlikte piknik yapmak için geldikten bir süre sonra ormanda kaybolan Şehmus Ele’den (20), 4 gündür haber alınamıyor. Ele’nin cep telefonu ile bıçağını bulan 400 kişilik arama-kurtarma ekibi, henüz kendisine ulaşamadı.

İstanbul’da oturan Şehmus Ele, Kurban Bayramı’nın son günü olan 12 Temmuz’da, ailesi ile birlikte İstanbul’un Çatalca ile Tekirdağ’ın Saray ilçesi sınırında bulunan ve halk arasında ‘Kastro’ olarak bilinen Çamlıkköy Tabiat Parkı’na piknik yapmaya geldi. Ele, piknik sırasında ailesinin yanından ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamadı. Aile Ele’yi bulamayınca jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu.

400 KİŞİLİK EKİP ŞEHMUS’U ARIYOR

Jandarma ekiplerinin ilk gün yaptığı aramadan sonuç alınamayınca, bu kez bölgeye İstanbul ve Tekirdağ’dan gelen Jandarma Komando Arama-Kurtarma Tabur Komutanlığı (JAK), Polis Arama-Kurtarma (PAK), AFAD, AKUT ve denizde Sahil Güvenlik Komutanlığı ekipleri ve gönüllülerden oluşan yaklaşık 400 kişilik arama-kurtarma ekibiyle kapsamlı çalışma başlatıldı. Havadan dron, karadan iz takip köpeklerinin de kullanıldığı aramalar yapıldı.

CEP TELEFONU VE BIÇAK BULUNDU

Yapılan aramalarda Şehmus Ele’nin ormana girdiği yerden 1 kilometre uzaklıkta cep telefonu ile bıçağı bulundu. Bunun üzerine arama çalışmaları, bu bölgede yoğunlaştırıldı. Çalışmaların 4’üncü gününde de Şehmus Ele’ye henüz ulaşılamadı. Ekiplerin bölgedeki çalışmaları sürüyor. (DHA)

Sitemiz  abonesidir. Bu kategoride yer alan haberler Demirören Haber Ajansı Muhabirleri tarafından geçilen haberlerdir ve sitemiz editörleri tarafından herhangi bir müdahalede bulunulmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu