Yaşam

ORDULULAR PİKNİKTE BİR ARAYA GELDİ

  Ordulular Derneği, geleneksel Piknik organizasyonunda binlerce insanı bir araya getirdi. Pikniğe siyaset dünyasının yanı sıra çak sayıda davetli katılım…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

Ordulular Derneği, geleneksel Piknik organizasyonunda binlerce insanı bir araya getirdi. Pikniğe siyaset dünyasının yanı sıra çak sayıda davetli katılım sağladı.

Ergene İlçesi Çamlık Mesire Alanında düzenlenen piknikte, Ordulular Derneği üyeleri, ailelerinin yanı sıra, siyaset, spor ve sanat dünyasından binlerce kişi bir araya geldi.

Yerel ve mahalli sanatçılar ile televizyon ekranlarında sevilerek izlenen sanatçıların da sahne aldığı piknikte, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel de katıldı.

Yapılan piknik organizasyonun çok güzel olduğunu ve beklediklerinden daha fazla katılımın yaşandığını ifade eden Ordulular Derneği Başkanı Mutlu Kütük, bundan sonraki yıllarda da geleneği bozmamak için gayret göstereceklerini söyledi.

‘DESTEK VEREN KATILAN HARKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Kütük, piknik organizasyonuna katılan herkese teşekkür ederek, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da geleneksel hale getirdiğimiz piknik organizasyonumuzu yaptık. Üyelerimiz ile ailelerinin yanı sıra, her kesimden katılımcı bizim misafirimiz oldu. Katılan herkese ve katkı sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum. Geleneksel pikniğimiz, bundan sonraki yıllarda da devam edecek” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu