Yaşam

Ordulular Derneğinden Hamsi Festivali

Çorlu Ordulular Derneği Başkanı Mutlu Kütük ve yönetimi ile birlikte CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek yapılacak hamsi festivaline davet etti.

Çorlu Ordulular Derneği tarafından Pazar günü hamsi festivali düzenlenecek. Yapılacak festival ile ilgili olarak Dernek başkanı Mutlu Kütük CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret ederek yapılacak olan festivale davet etti. Dernek başkanı Mutlu Kütük ve yönetim kurulunu kabul eden Kılıçdaroğlu festival daveti için Kütük’e teşekkür ederek derneğin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Karşılıklı sohbetin ardından Kılıçdaroğlu dernek başkanı Mutlu Kütük ve yönetimine çalışmalarında başarılar dileğinde bulundu. Ziyarette CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer de hazır bulundu.

‘İLK KEZ YAPILACAK’

Çorlu Ordulular derneği başkanı Mutlu Kütük 15 Mayıs Pazar günü yapılacak olan, hamsi festivaline tüm vatandaşların davetli olduğunu söyledi. Kütük, “ Derneğimiz tarafından bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz hamsi festivaline tüm hemşerilerimiz ve halkımız davetlidir. Bir birinden değerli sanatçıların sahne alacağı festivalimizde katılımın olması bizleri mutlu edecektir. Bu festivalimizi geleneksel hale getirmek istiyoruz”diye konuştu.

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu