Yaşam

Op. Dr. Gürbüz İlgi Odağı Oldu


15. Ortopedi Kongresi Balkanlar ve Avrupa’dan 500’ün üzerinde uzmanı Burgaz’da bir araya getirdi. Türkiye’den Özel Vatan hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

15. Ortopedi Kongresi Balkanlar ve Avrupa’dan 500’ün üzerinde uzmanı Burgaz’da bir araya getirdi. Türkiye’den Özel Vatan hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Aydın Gürbüz katıldı. Gürbüz kongreye takip eden basın mensuplarının ilgi odağı olarak onların sorularını cevapladı.

Burgaz, Bulgar Ortopedi ve Travmatoloji Derneği’nin “Bulgaristan” Otelinin Konferans Merkezinde düzenlenen 15. Ulusal Kongresi’ne ev sahipliği yaptı.Delegeler arasında Macaristan, Almanya, Slovenya, Türkiye, Yunanistan, Kuzey Makedonya ve Sırbistan’dan da çok sayıda katılımcı yer aldı. Türkiye’den ise Özel Çorlu Vatan Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Aydın Gürbüz yer aldı. Gürbüz kongreye katılan basın mensuplarının ilgi odağı oldu. Basın mensupları tarafından sorulan sorulara cevap veren Gürbüz, “”Bulgaristan’daki meslektaşlarımla her zaman paylaşacak bir şey var, Varna Tıp Enstitüsü’nden mezun oldum ve buradaki hastanelerin çoğuyla iletişim halindeyim. Operasyonel uygulamaların gelişimini izliyorum. Diğer komşu ülkelerden gelen konuklarla memnuniyetle deneyim alışverişinde bulunacağım” dedi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu