Tekirdağ

Kadınlar Tuvaletine Beton Döküp, Tahrip Ettiler

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Tekirdağ’ın önemli bir ihtiyacını gidermek amacıyla yapımı tamamlanarak hizmete sunulan ve 21 Ekim Cuma günü açılışı gerçekleştirilecek olan Süleymanpaşa Otobüs Terminali’ne çirkin bir saldırı gerçekleştirildi.

Yapılan saldırıda kadınlar tuvaletine beton dökerek tuvalet kapakları ve diğer materyalleri kırıp zarar verdiler.

Süleymanpaşa Otobüs Terminaline yapılan bu çirkin saldırı ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Kurulduğumuz 2014 yılından bu yana insan odaklı belediyecilik anlayışı ile Tekirdağ’ı Türkiye’nin yükselen değeri haline getirmek ve vatandaşlarımıza daha yaşanılabilir bir kent sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu kapsamda Türkiye’deki diğer büyükşehir belediyelerine de örnek olan, birçoğu alanında prestij sahibi kurumlardan ödüllerle dönen projeleri hayata geçirdik. Bu süreçte tabi ki eleştirildiğimiz zamanlar da oldu; yapıcı olduğuna inandığımız eleştirileri ciddiye alarak hizmetlerimizi daha kaliteli hale getiriyoruz.

Fakat 21 Ekim’de açılışını yapacağımız Süleymanpaşa Otobüs Terminali’ne yapılan çirkin saldırı kabul edilebilir bir durum değildir. Bunu yapan kötü zihniyetli kişiler bilmelidir ki; onlar bozacaklar, biz onaracağız, onlar kirletecek biz temizleyeceğiz.

Siz esiri olduğunuz kötü zihniyetiniz ile vatandaşlarımızı hizmetlerimiz, projelerimiz ile buluşturmamız için ne kadar engel olmaya çalışırsanız çalışın biz hem vatandaşlarımız hem de şehrimiz için çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceğiz.

Son teknoloji ile inşa ettiğimiz modern ve konforlu Süleymanpaşa Otobüs Terminali’mizin 21 Ekim Cuma günü gerçekleşecek açılış törenimize tüm vatandaşlarımı davet ediyorum. Her şey Tekirdağ, her şey Tekirdağlı vatandaşlarımız için.” dedi

 

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu