Ergene

Öğrenciler Ergene Atatürk Evi’ni ziyaret ediyor

Önceki gün de Ulaş İlkokulu 1/B Sınıfı öğrencileri öğretmenleri nezaretinde Ergene Belediyesi Atatürk Evi Müzesi’ni ziyaret etti.

Öğrencilerin ziyaretlerinden ötürü son derece memnun olduklarını kaydeden Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Bu güzel ziyaretin ardından Ergene’ye kazandırdığımız sayısız kalıcı eserden en yenisi olan Ergene Belediyesi Marmaracık Göl Restoran’da misafir ettik. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızı Ergene Atatürk Evi ve Müzesi ile Ergene Belediyesi Göl Restoranda misafir etmekten ötürü son derece mutluyuz. Ziyarette görevlilerimiz öğrencilerimize Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının yazdığı kahramanlık destanı başta olmak üzere bizlere armağanı olan Türkiye Cumhuriyeti ile ilgili olarak bilgiler aktarıyorlar. Öğrenciler için son derece keyifli geçen günde ziyaretlerinden ötürü öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz” dedi.

Ziyaret günün anısına fotoğraf çektirilmesi ile sona erdi.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu