Tekirdağ

Oda Başkanı Tarafından Darp Edilen Polis Sürgün Edildi

Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ş.T. alkollü şekilde polis kontrolünde kendine müdahale ederken darp ettiği polis memurunun ilginç bir…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ş.T. alkollü şekilde polis kontrolünde kendine müdahale ederken darp ettiği polis memurunun ilginç bir şekilde görev yeri değiştirildi.

Tekirdağ Odak’tan Ferhat Akgün’ün haberine göre, Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ş.T.’ın alkollü şekilde polise direndiği ve alkolmetreyi üflemediği için ehliyetine 2 yıl süreyle el konuldu.

Edinilen bilgiye göre merkez Süleymanpaşa ilçesinde alkolü şekilde trafik polisleri tarafından durdurulan Tekirdağ Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ş.T. alkolmetre cihazını üflemeyi reddedince polislere direnerek bir polisi boynundan darp etti. Boynunda 5 santimetrelik çizik olan bir polis memuru ve Turan’ın hakaretine maruz kalan 3 polis şikayetçi oldu. Ayrıca Turan’ın polislerin yüzüne de tükürdüğü polislere ‘Sizinle uğraşacağım’ dediği de tutanaklara yansıdı.

Ş.T.’nin ehliyetine 2 yıl süreyle el konuldu. Ş.T. karakoldan serbest bırakıldı.

Olaydan sonra boynunda çizikler olan polis memurunun ilginç bir şekilde görev yeri değiştirildi. Süleymanpaşa’dan alınan polis Malkara’ya görevlendirildi.

Turan’ın 2012 yılında da alkollü şekilde polise direndiği için 2 yıl süreyle ehliyetine el konulmuştu.

Emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre görev yeri değişikliğinin Ş.T. olayıyla ilgili olmadığı polis hakkında daha önceden başlayan ve devam eden bir soruşturmadan kaynaklandığı öne sürüldü.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
5

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu