Tekirdağ

NUSRATLI MAHALLESİ’NDE KADINLAR BULUŞMASI ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

NUSRATLI MAHALLESİ’NDE KADINLAR BULUŞMASI ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ


17/06/2022 16:15:31

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Kadınları Derneği işbirliği ile Süleymanpaşa’nın Nusratlı Mahallesinde “Nusratlı Mahallesi’nde Kadınlar Buluşması” etkinliği düzenledi.

Kadınların yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte konuşmacılar Prof. Dr. Gamze Varol, Av. Meral Özdemir ve Psikolog Meltem Şentürk tarafından genel sağlık konuları, kadınların hukuki sorunları ve kadına yönelik şiddet sorunu hakkında katılımcılara bilgi verildi, katılımcıların soruları cevaplandı.

Başkan Albayrak, “Kadınların Toplumda Daha Fazla Yer Alması İçin Önemli Projeleri Hayata Geçirdik”

Nusratlı Mahallesi’nde Kadınlar Buluşması etkinliğine katılarak burada vatandaşlarla bir araya gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı adalet ve eşitliği temel alan bir anlayışla yürütüyoruz. Bu kapsamda kadınların toplumda daha fazla yer alması için önemli projeleri hayata geçirdik. Çerkezköy, Çorlu ve Süleymanpaşa’daki kadın danışma merkezlerimiz bu projelerimizden en önemlileridir. Ben, , 29 Ekim Kadınları Derneği ile birlikte düzenlediğimiz bu önemli etkinliğe katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Bu haber Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinin Kendi sitesinden botlar yardımıyla otomatik olarak eklenmiştir. Bu içerikte Çorlu’da Haber editörleri herhangi bir müdahalede bulunmamıştır.

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu