Yaşam

NKÜ’de ‘öğrenci toplulukları tanıtım günleri’ düzenledi

 

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Namık Kemal Üniversitesi’nde (NKÜ) yeni kayıt yaptıran öğrencilere topluluk ve sosyal aktiviteleri tanıtmak amacıyla, topluluk tanıtım günleri düzenlendi.

NKÜ Sosyal Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirilen ve üç gün sürecek tanıtım etkinliğinde öğrenci toplulukları temsilcileri öğrencilere faaliyetleri hakkında bilgi vererek üye kaydı gerçekleştirdi. Topluluk tanıtım günlerinde öğrencilerin kurduğu stantları ziyaret eden Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin, öğrencilere yeni eğitim – öğretim yılında başarılar diledi. Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin Vatandaş, Prof. Dr. Gülsüm Özkan ve Prof. Dr. Murat Taşan da stant ziyaretlerinde yer aldı. Öğrenciler de derslerinden arta kalan serbest zamanlarını en iyi biçimde değerlendirmeleri ve ilgi alanlarına göre bilim, kültür, sanat ve sportif faaliyetlere katılmaları amacıyla açılan toplulukların tanıtım günlerine büyük ilgi gösterdi. Ayrıca Kariyer Uygulama ve Araştırma Merkezi de bir stant ile tanıtım günlerinde yer aldı.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren ve bilimsel, kültürel, sportif ve diğer nitelikli olmak üzere toplam dört kategorideki 113 öğrenci topluluğu, açtığı ücretsiz kurslar ile öğrencilerin yanı sıra üniversite personeline de kendilerini geliştirme imkanı sunuyor.(DHA)

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

İlgili Makaleler
Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu