Yaşam

NKÜ’de bayramlaşma töreni 


  TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Namık Kemal Üniversitesi’nde (NKÜ) Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni Rektör Prof.Dr. Mümin Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi.  NKÜ, akademik…

 ▌ Çorlu'da Haber | Haber Merkezi

 

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Namık Kemal Üniversitesi’nde (NKÜ) Ramazan Bayramı bayramlaşma töreni Rektör Prof.Dr. Mümin Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi. 

NKÜ, akademik ve idari personeli ile öğrencileri, Ramazan Bayramı dolayısıyla Rektörlük Binası Fuaye alanında düzenlenen bayramlaşma töreninde bir araya geldi. Törene Rektör Prof. Dr. Mümin Şahin, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Gülsüm Özkan, Prof. Dr. Murat Taşan, NKÜ Genel Sekreter Vekili Dr. Öğr. Üyesi Fatih Tuna, Genel Sekreter Yardımcısı Adnan Arabul, akademik ve idari personel ile öğrenciler katıldı. Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin Vatandaş, rahatsızlığı dolayısıyla programa iştirak edemedi.

Ramazan ayının toplumun birlik, beraberlik duygusunu artıran; karşılıklı sevgi ve saygının değerinin anlaşıldığı özel zamanlar olduğunu vurgulayan Rektör Şahin, “Tüm personelimiz ve kıymetli öğrencilerimizin, idrak ettiğimiz mübarek Kadir Gecesi’ni ve büyük bir coşkuyla kavuştuğumuz Ramazan Bayramı’nı tebrik eder; birlikte nice sağlıklı, huzurlu ve mutlu günler dilerim” dedi. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu