Tekirdağ

NKÜ Rektörü Şahin’den bağışçılara plaket

TEKİRDAĞ, (DHA)- TEKİRDAĞ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Kılıç, üniversite hastanesine bağışta bulunanlara teşekkür plaket verdi.

NKÜ Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, NKÜ Üniversitesi Hastanesi’ne destek ve yardımda bulunan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Saygın, iş insanı Mülahim Kuru ve Özkan Özdemir’e teşekkür plaketi verdi. Şahin, hastanesinin bölgenin en iyi üniversite hastanesi olduğunu belirterek, “Hastalarımızın şifa ile hastanemizden ayrılmaları en büyük temennimiz. Ancak sağlık hizmeti veren bir kurum olarak bağışçılarımızın desteği ile halkımıza verdiğimiz bu hizmetin kalitesini sürekli artırma gayreti içerisindeyiz. Verdiğimiz plaketler teşekkürümüzün bir ifadesi olsa da halkımızın teveccühü ve takdiri hepimiz için esas ödüldür. Ben bir kez daha desteklerini esirgemeyen herkese üniversitem adına teşekkürü bir borç biliyorum” dedi. (DHA)

 

+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Haber ve resimlerin telif haklarından dolayı kullanımı yasaktır. Yazılı izni alınmadan hiçbir yazılı, görsel, işitsel içerik kopyalanamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz veya satılamaz. Aksi halde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na ve 6102 sayılı maddesine göre gerekli işlemler uygulanacaktır.
© Copyright 2014

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu